Koncerty
0

Čechomor – Vánoční koncert 2016 [Archiv]

Termín konání: středa, 30. listopadu od 19:00 | 490 Kč    Na své si ve středu 30. listopadu 2016 přijdou milovníci české hudby. Do Citadely zavítá česká legenda s dlouhou tradicí, skupina Čechomor. Můžete se těšit na jejich jedinečný vánoční koncert plný jak té nejlepší hudby, tak i skvělé vánoční atmosféry. Jedná se o českou hudební skupinu […]

Termín konání:

středa, 30. listopadu od 19:00 | 490 Kč   

Čechomor

Na své si ve středu 30. listopadu 2016 přijdou milovníci české hudby. Do Citadely zavítá česká legenda s dlouhou tradicí, skupina Čechomor. ČECHOMOR_LITVÍNOVMůžete se těšit na jejich jedinečný vánoční koncert plný jak té nejlepší hudby, tak i skvělé vánoční atmosféry.

Jedná se o českou hudební skupinu hrající v originálním pojetí české, moravské a slovenské lidové písně. Skupina se na začátku svého osmadvacetiletého působení na české a později i světové hudební scéně jmenovala I. Českomoravská nezávislá hudební společnost. Postupně se však z neoficiálního názvu Čechomor zrodilo nové jméno pro skupinu.

Začátek koncertu v 19.00 hodin na Velké scéně v Citadele. Vstupné 490,- Kč (řada 1-10)/450,-Kč (řada 11-14). Pořadatelem koncertu je MAMUT agency.

Vstupenky ve výši 490,-Kč (řada 2,7, a 10) k zakoupení v pokladně Citadely (nelze platit kartou ani poukázkami). Dále pak v síti Ticketstream.cz

Přijďte, čeká vás nezapomenutelný hudební zážitek!

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook