Kino
0

Ovčáček miláček [Archiv]

Druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín „OVČÁČEK MILÁČEK“ bude 20. listopadu 2017  přenášen v přímém přenosu do kin. Se svou politickou satirou Zlíňáci tentokrát citelně přitvrzují. Děj umístil autor a režisér Petr Michálek do blízké budoucnosti, a sice do období vrcholící prezidentské kampaně v ČR zkraje roku 2018. Na jevišti to znovu hýří těmi […]

Druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín „OVČÁČEK MILÁČEK“ bude 20. listopadu 2017  přenášen v přímém přenosu do kin.

Se svou politickou satirou Zlíňáci tentokrát citelně přitvrzují. Děj umístil autor a režisér Petr Michálek do blízké budoucnosti, a sice do období vrcholící prezidentské kampaně v ČR zkraje roku 2018. Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvělě ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej BabiSe svou politickou satirou Zlíňáci tentokrát citelně přitvrzují. Umí Miloš Zeman opravdu běžkovat?  Chutnají Bohuslavu Sobotkovi šulánky? Dívá se Jiří Ovčáček na Pána prstenů? Ukáže už Andrej konečně svého pindíka? A co na to Michaela Jílková?

Scénář a režie: Petr Michálek
Hrají: Marek Příkazký, Zdeněk Julina, Vojtěch Johaník, Jakub Malovaný, Matěj Štrunc, Rostislav Marek, Pavel Vacek, Radoslav Šopík, Marta Bačíková a další.
www.prenosydokin.cz

Délka představení: 85 minut

Začátek od 19.00 hodin. Vstupné 220,- Kč

Předprodej vstupenek již zahájen v pokladně Citadely nebo v síti Ticketportal, s možností rezervace online nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook