Café Bar
0

Soul Sisters [Archiv]

Zveme Vás na koncert kapely Soul Sisters ve středu 18.10.2017 do Café Baru Citadela. Soul Sisters je nový projekt zpěvačky Lucie Zemanové, díky kterému uslyšíte nejslavnější hity S. Wondera, A. Franklin a dalších interpretů v originálním podání s prvky jazzu, latin music a soulu. Kapela vystupuje ve složení:Lucie Zemanová – zpěv (Orchestr Václava Hybše, Jakub […]

Zveme Vás na koncert kapely Soul Sisters ve středu 18.10.2017 do Café Baru Citadela. Soul Sisters je nový projekt zpěvačky Lucie Zemanové, díky kterému uslyšíte nejslavnější hity S. Wondera, A. Franklin a dalších interpretů v originálním podání s prvky jazzu, latin music a soulu.

Kapela vystupuje ve složení:Lucie Zemanová – zpěv (Orchestr Václava Hybše, Jakub Smolík, Back Side Big Band,…), Jakub Urban – klavír, keyboards (Urban Trio, Hudba hradní stráže a Policie ČR, Bohemia Big Band), Jakub Antl – kontrabas (Nightwork, Dan Landa, Slza, Ondřej Kabrna Trio, Boris Carloff band, Urban Trio, Václav Noid Bárta, Stroy, Peter Ariston, Iva Fruhlingová, Inflagranti, ICF worship band, Tereza Kerndlová, Markéta Poulíčková) a Ondřej Sluka – bicí (Nightwork, Jan Smigmator & Swinging Q, Robert Rovina Group). Kapela s úspěchem vystupuje po jazzových klubech a festivalech v celé ČR a má za sebou i zahraniční angažmá ( Berlín, Krakov, Bratislava ).

Začátek koncertu v 19.00 hod., vstupné 120,- Kč.

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook