Divadlo
0

Táta – One man show [Archiv]

Světově úspěšná divadelní komedie o mužích a ženách, ve které se každý najde aneb “humorná zpověď novopečeného otce” v pondělí 13. 11. 2017 v Citadele. Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou si ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa,který se s vámi rád podělí o vlastní zkušenosti a poradí vám, […]

Světově úspěšná divadelní komedie o mužích a ženách, ve které se každý najde aneb “humorná zpověď novopečeného otce” v pondělí 13. 11. 2017 v Citadele.

Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou si ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa,který se s vámi rád podělí o vlastní zkušenosti a poradí vám, jak na to… Náš táta má totiž skvělé nápady a tajné finty, jak prožít šťastné otcovství …Vstup dětí do našeho života všechno změní.

Pánové, nejste v tom sami, přijďte se podívat, jak se to dá s humorem zvládnout. Ženy se naopak na chvíli dostanou do hlavy mužům a pochopí vše dosud nepochopené. A pokud ještě děti nemáte, a nebo vám už odrostly? Nevadí, určitě se v mnohých situacích najdete i vy.

Večer plný dobré nálady a humoru zaručený! Budete plakat smíchy i dojetím.

V hlavní a jediné roli se na vás těší herec a táta v jednom: Roman Pomajbo

Začátek v 19.30 hod. na Velké scéně. Vstupné 250,- Kč
Délka představení: 80 minut bez přestávky
Nevhodné pro diváky do 15 let.

Divadlo není součástí divadelního předplatného.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook