Divadlo
0

Vzpomínky zůstanou [Archiv]

Hra o lásce i o rodinných poutech, jímavý milostný příběh i strhující rodinné drama. Mladá, finančně úspěšná žena se seznámí s barovým klavíristou a přes jeho odlišný způsob života se do něj zamiluje. Jemu je kolem 50 let, jí ještě není ani 30. Chtějí se vzít. Hrdinka navštíví svou matku a ukáže se, že hudebník […]

Hra o lásce i o rodinných poutech, jímavý milostný příběh i strhující rodinné drama.

Mladá, finančně úspěšná žena se seznámí s barovým klavíristou a přes jeho odlišný způsob života se do něj zamiluje. Jemu je kolem 50 let, jí ještě není ani 30. Chtějí se vzít. Hrdinka navštíví svou matku a ukáže se, že hudebník byl před lety jejím milencem. Matka chce dceru uchránit před zklamáním s nestálým mužem…a navíc ho stále miluje.

Nevyhnutelně dojde ke střetu zásadních názorů na životní hodnoty, důležitost lásky a na vše, co k ní patří. Buď matka ztratí dceru, nebo dcera matku. Pianista vše vyřeší po svém a stejně jako kdysi – zmizí.

Hrají: Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Lucie Štěpánková, Vilém Udatný
Autor: Bernard Slade
Režie: Viktor Polesný

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 390,- / 360,- Kč
Délka představení: 1 hodina 50 minut s přestávkou

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook