Koncerty
0

25 let litvínovských big bandů s hostem Dashou [Archiv]

Zveme Vás  na výroční koncert litvínovského Junior big bandu a North big bandu s hostem večera zpěvačkou DASHOU, který se ukuteční v pátek 10. listopadu 2017 v Citadele. Dasha již 14 let působí jako dvorní vokalistka Karla Gotta. Sólově vystupuje v televizních pořadech (např.Stardance) a koncertuje s kapelou Pajky Pajk. Ztvárnila titulní roli v muzikálu […]

Zveme Vás  na výroční koncert litvínovského Junior big bandu a North big bandu s hostem večera zpěvačkou DASHOU, který se ukuteční v pátek 10. listopadu 2017 v Citadele.

Dasha již 14 let působí jako dvorní vokalistka Karla Gotta. Sólově vystupuje v televizních pořadech (např.Stardance) a koncertuje s kapelou Pajky Pajk. Ztvárnila titulní roli v muzikálu Popelka, Ofélii v české i anglické verzi muzikálu Hamlet, Miu v Galileovi a postavu židovské dívky Rebeky v muzikálu Golem. Zahrála si role Angeliky a Mony Lisy ve stejnojmenných muzikálech, Katariny i Carmen v alternaci s Lucií Bílou v muzikálu Carmen. V současnosti hraje v divadle J. K. Tyla v Plzni postavu Jezerní dámy v muzikálu Monty Python‘s Spamalot a na scéně Hudebního divadla Karlín postavu Georgie Hendricks v hudební komedii Vražda za oponou a hlavní roli v muzikálu Eltona Johna –Aida. Za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar se stala držitelkou ceny Thálie za rok 2010. Na vlnách Dvojky Českého rozhlasu pravidelně uvádí společně s Janem Smigmatorem pořad Klub Evergreen. Karel Gott o Dashe prohlásil, že je talent, který se rodí jednou za sto let. Od té doby doprovází většinu jeho koncertů.

Začátek koncertu v 19.00 hod. na Velké scéně,  Vstupné 220,- Kč/děti do 15 let, senioři nad 60 let a ZTP/P 170,- Kč.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook