Archiv
0

Skleněný zvěřinec [Archiv]

Z lásky vznikají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci. Slavnou hru SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC od amerického autora Tennessee Williamse se silně autobiografickými prvky ze své vlastní rodiny uvedeme v Citadele ve čtvrtek 26. dubna 2018. S humorem i dojetím a s tou největší upřímností líčí život opuštěné matky Amandy, která svou láskou a touhou udělat své děti […]

Z lásky vznikají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci.

Slavnou hru SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC od amerického autora Tennessee Williamse se silně autobiografickými prvky ze své vlastní rodiny uvedeme v Citadele ve čtvrtek 26. dubna 2018. S humorem i dojetím a s tou největší upřímností líčí život opuštěné matky Amandy, která svou láskou a touhou udělat své děti co možná nejšťastnějšími, nadělá v rodině velikou paseku. Postava syna Toma je zosobněním samotného Tennessee Williamse a jeho sestra Laura je původně jeho pravá sestra Rose. Tato rodinná tragikomedie je o nás, o každém z nás,  je to zrcadlo nastavené do našich směšných rodinných kotrmelců. Společně s Amandou, Tomem, Laurou a nápadníkem Jimem, se smějeme i  pláčeme sami nad sebou.

Hrají:  Simona Stašová, Andrea Daňková / Kamila Trnková, Jaromír Nosek / Filip Cíl, Zdeněk Piškula / Adam Vacula.
Autor: Tennessee Williams
Režie: Vladimír Strnisko

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 390,- / 360,- Kč
Délka představení: 2 hodiny 30 minut s přestávkou

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook