Divadlo
0

Božská Sarah [Archiv]

 Silnou a působivou hrou Božská Sarah si herecká legenda Iva Janžurová splnila dlouholetý profesní sen, dvacet let si četla tento výjimečný text a zvažovala své síly, kdy se do něj pustit. Komorní komediálně laděná hra o několika dnech na sklonku života herečky Sáry Bernhardtové, legendy francouzského divadla, ve společnosti jediného muže – oddaného tajemníka Georgea […]

 Silnou a působivou hrou Božská Sarah si herecká legenda Iva Janžurová splnila dlouholetý profesní sen, dvacet let si četla tento výjimečný text a zvažovala své síly, kdy se do něj pustit.

Komorní komediálně laděná hra o několika dnech na sklonku života herečky Sáry Bernhardtové, legendy francouzského divadla, ve společnosti jediného muže – oddaného tajemníka Georgea Pitoua. Groteskní i jímavé rozhovory již nemohoucí a nemocné herečky s tajemníkem, který trpělivě snáší její rozmary i hašteřivost, otevírají nejen poutavý pohled na svět přelomu 19. a 20. století, ale především do osamělé duše velké osobnosti světového divadla.

Hrají:  Iva Janžurová a Kryštof Hádek
Autor:  John Murrell
Režie:  Alice Nellis

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 330,- / 300,- Kč. Vstupenky zakoupené na původní termín 11.1.2018 zůstávají v platnosti.
Délka představení: 3 hodiny s přestávkou

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook