Ostatní akce
0

JARNÍ PLES CITADELY [Archiv]

Společnost SPORTaS a dámský spolek WomenNet Litvínov zve Vás a Vaše přátele na již třetí „JARNÍ PLES CITADELY“, který se koná v sobotu  24. března 2018 od 19.30 hodin v prostorách Kulturně společenského centra Citadela. K poslechu i tanci Vám na společenském sále zahraje taneční skupina Jana Mikuly se svoji více než širokou nabídkou hitů všech […]

Společnost SPORTaS a dámský spolek WomenNet Litvínov zve Vás a Vaše přátele na již třetí „JARNÍ PLES CITADELY“, který se koná v sobotu  24. března 2018 od 19.30 hodin v prostorách Kulturně společenského centra Citadela.

K poslechu i tanci Vám na společenském sále zahraje taneční skupina Jana Mikuly se svoji více než širokou nabídkou hitů všech hudebních žánrů z mezinárodních i českých hitů. V průběhu večera se můžete těšit na taneční vstupy tanečníků studia Kamily Hlaváčikové. Hlavním hostem plesu budou zpěváci z muzikálu MAMMA MIA s písněmi legendární skupiny ABBA, jako S.O.S; Dancing Queen; Money, Money;

V Café Baru Vás jistě naplno pohltí kombinace jazzu a swingu s house music v podání Electro Swing Allstars. Čtyřčlenná sestava, v jejímž vystoupení uslyšíte unikátní spojení tvorby dýdžejů a živých nástrojů, jako jsou perkuse, klarinet a saxofon. Po půlnoci to rozjede se skvělou disko párty DJ Lukesle.

Celým večerem Vás jako obvykle, provede Jana Antonínová. Čeká Vás bohatá tombola a ochutnávka vín z Vinotéky Modrý hrozen. Tematický oděv nebo doplněk ve stylu  ABBA vítán, ale není podmínkou.

Přijďte prožít skvělou zábavu „nejen“ na tanečním parketu, ale i příjemný večer se svými rodinnými přáteli nebo blízkými známými.

Vstupné 250,- Kč. Prodej vstupenek v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

Hlavní partneři plesu:

Partneři plesu

Mediální partneři plesu:

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook