Archiv
0

Volná pracovní místa

Společnost SPORTaS, s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na volné pracovní místo: Technik kulturního domu Citadela Požadujeme:  základní orientaci v obsluze výpočetní a audio-video techniky  spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování Náplň práce: po proškolení v obsluze techniky a  zaučení zkušeným pracovníkem se jedná zejména o tyto úkony:  obsluha audiovizuální techniky kina včetně přípravy, plánování […]

Společnost SPORTaS, s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na volné pracovní místo:

Technik kulturního domu Citadela

Požadujeme:

  •  základní orientaci v obsluze výpočetní a audio-video techniky
  •  spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

Náplň práce:
po proškolení v obsluze techniky a  zaučení zkušeným pracovníkem se jedná zejména o tyto úkony:

  •  obsluha audiovizuální techniky kina včetně přípravy, plánování projekce a promítání filmů
  • příprava zvukové a osvětlovací techniky pro pořádaná představení (divadelní představení, koncerty, akademie škol apod.)
  •  technické zabezpečení plesů, koncertů a dalších akcí pořádaných v kulturním domě
  •  v letních měsících technické zabezpečení pořadů na letním koupališti v Litvínově (kino, koncerty, divadlo)
  • zodpovědnost za údržbu, rozvoj a stav technického vybavení (3D kino, osvětlovací a zvuková technika)
  •  jednání se zákazníky ohledně technických požadavků na pořádané akce

Pracovní doba:

  • flexibilní dle programu kulturního domu Citadela (převážně v odpoledních a večerních hodinách)

Místo výkonu práce:

  • objekt Citadela, Podkrušnohorská 1720, Litvínov
  •  v letních měsících koupaliště Koldům, Podkrušnohorská 100, Litvínov

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, stabilní zaměstnání, firemní benefity – stravenky za každou odpracovanou směnu v hodnotě 80 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 250 Kč měsíčně, zvýhodněný vstup na sportoviště  a do kina pro zaměstnance
  • nástup možný ihned
  • nástupní plat 20 000 Kč

Životopisy zasílejte na adresu provoz@sportas.cz
Kontakt: Anna Egerová, vedoucí provozu
tel. 604 230 214

  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Alexandra Malá

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!