Café Bar
0

„Klubová setkání“ – Beseda s Michalem Dusíkem [Archiv]

 „Klubová setkání“ je pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o […]

 „Klubová setkání“ je pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

Večery Vás bude provázet dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš, tentokrát s hostem večera Michalem Dusíkem, sportovním komentátorem s nezaměnitelným hlasem a skvělou rétorikou, kterého známe jako jednoho z nejznámějších komentátorů hokejové extraligy, Olympijských her, Zlaté tretry. Od roku 1994 je zaměstnancem České televize. Byl také hokejovým rozhodčím a trenérem. Je též spoluautorem knihy LOH Peking 2008 (ISBN 978-80-204-1829-6) popisující Letní olympijské hry 2008 v Pekingu, jíž se také účastnil ve funkci televizního komentátora. Mnohé překvapí také to, že Dusík se mimo jiné věnuje i dabingu. Slyšet ho můžeme v animovaném filmu Auta 2 nebo Letadla 1,2.

„Na Michala Dusíka se moc těším! Ptát se ho budu na to, co obsahuje příprava na komentování MS v hokeji i jiných sportech. Probereme, kam až smí zajít emoce při komentování sportu a jestli se emoce přenáší i do styku s komentátory jiných zemí. A jakou má Michal sbírku přeřeků? Zhodnotîme uplynulou sezónu Litvínova  a zeptám se, jak vidí můj odhad, že navzdory skvělému začátku sezóny, bude Litvínov na konci hrát opět o záchranu. Přijďte se pobavit, dát si dobrou kávu a zpříjemnit si podzimní večer“.

Termín: středa 7. listopadu 2018
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 50 Kč.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook