Ostatní akce
0

PARTIČKA

Termín konání: středa, 20. listopadu od 20:00 | 480 Kč    Prodej vstupenek na imrpovizační show PARTIČKA v KD Citadela Litvínov, v termínu 20.11.2019, byl pořadatelem dočasně pozastaven. Pro další informace prosím sledujte webové stránky Citadely www.citadela-litvinov.cz Děkujeme Vám za pochopení PARTIČKA je zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Během večera […]

Termín konání:

středa, 20. listopadu od 20:00 | 480 Kč   

particka2

Prodej vstupenek na imrpovizační show PARTIČKA v KD Citadela Litvínov, v termínu 20.11.2019, byl pořadatelem dočasně pozastaven. Pro další informace prosím sledujte webové stránky Citadely www.citadela-litvinov.cz

Děkujeme Vám za pochopení

PARTIČKA je zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Během večera vás pobaví v české Partičce Igor Chmela, Michal Novotný, Michal Suchánek a Richard Genzer. Cílem pořadu je pobavit diváky tím, že jsou herci vhozeni do vody a netuší, co je čeká.

Během pořadu se herci zúčastňují her, které jim mají zkomplikovat situaci. Jediný, kdo zná témata je moderátor Daniel Dangl, který herce nasměruje. Během her účinkují buď všichni čtyři herci, nebo se střídají. Komunikace mezi nimi způsobuje to, co u nás diváci doteď neviděli. Moderátor má na stole zvonek, kterým spouští a ukončuje jednotlivé hry a je tedy režisérem celého večera. Soutěžící tak ukazují svůj talent ve hrách jako Seznamka, Abeceda, Opera, Detektor lži, Dabing a ve spoustě dalších. Celou show hudebně doprovází Marian Čurko, který je známý svými převleky.

Chcete je vidět naživo!!!  Nenechte si tak ujít jedinečnou příležitost.

Termín konání: 20. listopadu 2019
Začátek od: 20:00 hodin na Velké scéně
Vstupné 480 Kč. Vstupenky nelze platit poukázkami!

Pořadatel: Reklama na severu s.r.o.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

 

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook