Café Bar
0

„Klubová setkání“ – Beseda s Petrem Kolečkem

Termín konání: středa, 3. října od 18:00 | 50 Kč     „Klubová setkání“ je nový pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejzrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Setkávat se budeme pravidelně vždy první nebo druhou […]

Termín konání:

středa, 3. října od 18:00 | 50 Kč   

klubova setkani

 „Klubová setkání“ je nový pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejzrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Setkávat se budeme pravidelně vždy první nebo druhou středu v měsíci. Večery Vás bude provázet dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš.

Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

První „Klubové setkání“ zahájíme ve středu 3. října 2018 besedou s dramatikem a scénaristou Petrem Kolečkem, scenáristou, který svou úspěšnou tvůrčí dráhu zahájil už jako student a brzy se stal uznávaným autorem nejen doma, ale i v zahraničí. Je podepsán pod řadou kultovních divadelních, filmových i televizních projektů. ČT by měla uvést na podzim nový miniseriál s názvem Most, který jistě vzbudí mnohé kontroverze. Celý se natáčel v Mostě, jednu epizodu (asi 35 minut) návštěvníkům besedy i promítneme.

Začátek od 18.00 hodin v Café Baru Citadela, Vstupné 50 Kč.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook