Ostatní akce
0

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018 – informace pro účastníky [Archiv]

Termín konání: pondělí, 20. srpna od 08:00 | 1400 Kč    Nástup do tábora v pondělí 20. 8. 2018, ukončení v pátek 24. 8. 2018. Tábor se bude konat každý den od 8.00 do 16.00 hodin. Docházka dětí je možná od 6.30 hodin (na základě individuální domluvy). Rodič je povinen dítě osobně přivést/ vyzvednout. V případě, […]

Termín konání:

pondělí, 20. srpna od 08:00 | 1400 Kč   

primestsky tabor 2018

Nástup do tábora v pondělí 20. 8. 2018, ukončení v pátek 24. 8. 2018. Tábor se bude konat každý den od 8.00 do 16.00 hodin. Docházka dětí je možná od 6.30 hodin (na základě individuální domluvy). Rodič je povinen dítě osobně přivést/ vyzvednout. V případě, že bude dítě přicházet/odcházet samo, se sourozencem atd. nebo v jiný čas, než je ukončení tábora, rodiče tak učiní písemnou formou.

V den nástupu na tábor s sebou přinestekopii průkazu zdravotní pojišťovny, vyplněné prohlášení o bezinfekčnosti a prohlášení k příchodu a odchodu dítěte do a z tábora (ke stažení zde), případně léky označené jménem a rozpisem dávkování.

Všechny děti budou mít každý den v batůžku pláštěnku (i když bude pěkné počasí), pokrývku hlavy, plavky, ručník, přezůvky, plastovou ½ l láhev, opalovací krém.

Pro děti je zajištěna strava, která denně zahrnuje 2x svačinu v Café Baru Citadela (pečivo, ovoce/zelenina) a 1x oběd v restauraci u Zvonku (polévka, hlavní jídlo) + pitný režim. V den konaní celodenního výletu, tj. ve středu 22.8. mají děti oběd zajištěn formou balíčku (Bageta s kuřecím masem, oplatka, ovoce, pití).

Podrobný program tábora:

 •  seznámení s programem příměstského tábora, denním režimem a táborovým řádem;
  výlety po okolí Litvínova. Dle počasí tematické hry a soutěže s prvky dramatické výchovy v ZUŠ nebo na koupališti Koldům s možností koupání;
 • Středa 22. 8. – celodenní návštěva Archeoskanzenu v Březně u Loun s programem na téma „OCHUTNAT PRAVĚK“. Děti se zde dozvědí, např.  jak se žilo v pravěku, jak se staví dům, jak se dělá jídlo, jak na kámen a připraví si i vlastní oběd, včetně opékaní buřtů. Děti, se pravděpodobně ve skanzenu umažou doporučujeme tedy aby se vhodně oblékly a obuly.
 • ze čtvrtka na pátek možnost přenocování v ZUŠ.

Dětem se bude věnovat kvalifikovaný pedagogický dozor (MgA. Mgr. Jana Loosová a Jiřina Barešová). Pedagogický dozor přebírá za děti zodpovědnost až převzetím dítěte od rodiče ve třídě. Po 16.00 hodině přebírají zodpovědnost za své děti rodiče.

Nedoporučujeme, aby si děti braly s sebou na tábor drahé věci a elektroniku (telefony, tablety,…). Nejsme schopni zajistit jejich bezpečnost během denního programu.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest
 • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook