Informace
0

Volné pracovní místo

Společnost SPORTaS, s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na volné pracovní místo: Správce kulturního domu Citadela Požadujeme:  spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B Náplň práce:  údržbářská a správcovská činnost na budově a zařízení  údržba a úklid venkovních ploch kolem objektu  údržba zeleně a zimní údržba  výpomoc při přípravě kulturních akcí […]

Společnost SPORTaS, s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na volné pracovní místo:

Správce kulturního domu Citadela

Požadujeme:

  •  spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  •  údržbářská a správcovská činnost na budově a zařízení
  •  údržba a úklid venkovních ploch kolem objektu
  •  údržba zeleně a zimní údržba
  •  výpomoc při přípravě kulturních akcí v objektu
  •  zajištění dopoledních akcí v objektu (promítání, akademie škol apod.)

Pracovní doba:

  • 8 hodinové pracovní směny – převážně v době od 7.00-15.30 hod., vyjíměčně v odpoledních a večerních hodinách při kulturních akcích (2-3x v měsíci)

Místo výkonu práce:

  • objekt Citadela, Podkrušnohorská 1720, Litvínov

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, stabilní zaměstnání, firemní benefity – stravenky za každou odpracovanou směnu v hodnotě 80 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 250 Kč měsíčně, zvýhodněný vstup na sportoviště a do kina pro zaměstnance
  • nástup možný ihned
  • nástupní plat 18 000 Kč, po zapracování 21 000 Kč

Životopisy zasílejte na adresu provoz@sportas.cz
Kontakt: Anna Egerová, vedoucí provozu
tel. 604 230 214

  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Alexandra Malá

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>