Divadlo
0

4000 DNŮ [Archiv]

Drama napsané s anglickou lehkostí a humorem o nezbytnosti poslouchat sám sebe a to i ve chvíli, kdy mám pocit, že sám sebe neslyším. Matka, syn a jeho partner vzpomínají na uplynulých jedenáct let. Každý z nich si to ale pamatuje jinak. Do jaké míry vytváří paměť naši osobnost? A když ji ztratím, kým jsem? […]

Drama napsané s anglickou lehkostí a humorem o nezbytnosti poslouchat sám sebe a to i ve chvíli, kdy mám pocit, že sám sebe neslyším.

Matka, syn a jeho partner vzpomínají na uplynulých jedenáct let. Každý z nich si to ale pamatuje jinak. Do jaké míry vytváří paměť naši osobnost? A když ji ztratím, kým jsem? Mohlo by se zdát, že tím, za jakého mě považuje má matka. Nebo životní partner. Anebo jejich úsudek je spíše jejich přání? Kým jsem byl a kým chci být? Jaký opravdu jsem a jakého mě ostatní chtějí mít?

Hrají: Hana Maciuchová, Ondřej Novák a Petr Stach
Autor: Peter Quilter
Režie: Pavel Ondruch
Divadlo Ungelt

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 330 / 360 Kč
Délka představení: 2 hodiny, včetně přestávky

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook