Ostatní akce
0

JARNÍ PLES CITADELY [Archiv]

Zveme Vás i Vaše přátele na již tradiční „JARNÍ PLES CITADELY“, který se koná v pátek 22. března 2019 od 19.30 hodin v prostorách Kulturně společenského centra Citadela. K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje teplická hudební skupina MANE, při které si skvěle zatančíte i pobavíte. Se svým rozsáhlým českým a zahraničním repertoárem hrají […]

Zveme Vás i Vaše přátele na již tradiční „JARNÍ PLES CITADELY“, který se koná v pátek 22. března 2019 od 19.30 hodin v prostorách Kulturně společenského centra Citadela.

K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje teplická hudební skupina MANE, při které si skvěle zatančíte i pobavíte. Se svým rozsáhlým českým a zahraničním repertoárem hrají pro jakoukoliv věkovou kategorii, tak, aby si každý našel své oblíbené písně, ať už je to současná popmusic, rock, bigbeat, latina, disco či jiné. Jako speciální host večera vystoupí se svou Showtime zpěvák PETR KOTVALD & Dance Company.

V Café Baru Vás jistě naplno pohltí rockové „pecky“ z dob nejen minulých, v podání ústeckého rockového tria „ŠTÍHLÁ KOZA“. Kapela je známá svým plným zvukem a charakteristickým zpěvem svého lídra. Uslyšíte to nejlepší od Jimi Hendrixe, Rolling Stones, Deep Purple, Cream, Steve Ray Vaughan, Nirvana, Red Hot Chilli Peppers, 4 non blonds…. prostě samý rockový pecky, sem tam i něco modernějšího. Před půlnocí to rozjede se skvělou disko párty DJ RiCo.

Celým večerem Vás provede zkušený moderátor Českého rozhlasu MILAN KRÁL. Čeká Vás bohatá tombola a ochutnávka vín z Vinotéky Modrý hrozen.

Přijďte prožít skvělou zábavu „nejen“ na tanečním parketu, ale i příjemný večer se svými rodinnými přáteli nebo blízkými známými.

Vstupné 250,- Kč. Prodej vstupenek v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

Hlavní partneři plesu:

 

 

Partneři plesu:

Mediální partneři plesu:

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook