Divadlo
0

PANKRÁC ’45 [Archiv]

„Casting na popravu“ – Fiktivní příběh založený na skutečných událostech. Napínavá původní hra, fikce vycházející ze skutečných událostí jednotlivých postav, se odehrává v pankrácké věznici na konci léta 1945. V Československu probíhá zatýkání nacistických zločinců, loajálních Němců, ale také skutečných i domnělých českých pomahačů nacistického režimu. Zatýkání a vyšetřování se týká i slavných osobností. V […]

„Casting na popravu“ – Fiktivní příběh založený na skutečných událostech.

Napínavá původní hra, fikce vycházející ze skutečných událostí jednotlivých postav, se odehrává v pankrácké věznici na konci léta 1945. V Československu probíhá zatýkání nacistických zločinců, loajálních Němců, ale také skutečných i domnělých českých pomahačů nacistického režimu. Zatýkání a vyšetřování se týká i slavných osobností. V jedné cele se potkávají herečky Lída Baarová a Adina Mandlová, Hana Krupková (dívka napomáhající odbojové akci parašutistů), Židovka Julie, která prošla Osvětimí, a neznámá žena. Kdo z nich bude odsouzen?

Hrají: Klára Cibulková, Réka Derzsi, Denisa Barešová, Andrea Buršová, Bohdana Pavlíková
Autor: Martina Kinská
Režie: Martina Kinská
Švandovo divadlo

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 330 / 300 Kč
Délka představení: 1 hod 30 min bez přestávky

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook