Ostatní akce
0

3v1 Talk Show – Štíbrová, Pártlová, Arichteva [Archiv]

Termín konání: pondělí, 7. října od 19:00 | 320 Kč    VYPRODÁNO!!! Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová se potkaly náhodou, ale už léta jsou kamarádkami. Na internetu vytvořily pořad Tři v jednom, ve kterém přehrávají různé situace ze života, a mají s ním nebývalý úspěch. Spojení těchto dam je fenoménem ve světě humoru a […]

Termín konání:

pondělí, 7. října od 19:00 | 320 Kč   

3v1

VYPRODÁNO!!!

Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová se potkaly náhodou, ale už léta jsou kamarádkami. Na internetu vytvořily pořad Tři v jednom, ve kterém přehrávají různé situace ze života, a mají s ním nebývalý úspěch. Spojení těchto dam je fenoménem ve světě humoru a válcuje internet, sociální sítě i poslechovost Evropy 2.
Aktuálně si vám dovolují představit unikátní projekt vlastní talk show. Jedná se o debatu všech tří aktérek řízenou moderátorem na určité aktuální téma. Návštěvníci talk show si užijí neopakovatelnou atmosféru a jedinečný humor Tři v jednom.

Vstunpé 320 Kč. Vstupenky v distribuci pouze na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook