Ostatní akce
0

Quatro Dances – Balet Praha Junior [Archiv]

V úterý 18. června 2019 od 18.00 hodin proběhne v Citadele celovečerní program Baletu Praha Junior „Quatro Dances“ složený ze čtyř jednoaktových baletů, které považujeme za další pokračování naší umělecké vize současného tanečního divadla. Hledáme další nové impulzy – dramatické, hudební výtvarné, zkoušíme nové nápady a efekty, chceme probudit novou fantazii a emoce našeho tradičního […]

V úterý 18. června 2019 od 18.00 hodin proběhne v Citadele celovečerní program Baletu Praha Junior Quatro Dances složený ze čtyř jednoaktových baletů, které považujeme za další pokračování naší umělecké vize současného tanečního divadla. Hledáme další nové impulzy – dramatické, hudební výtvarné, zkoušíme nové nápady a efekty, chceme probudit novou fantazii a emoce našeho tradičního publika, a zvědavost nového diváka, který do divadla jen zabloudil …… a už ho „nepustíme“. A hlavně to musí být srozumitelné, poctivě inscenované ……. a naši juniorští interpreti se musí úplně „rozdat“.

Současné taneční divadlo má mnoho tváří, od šokující provokace až po melancholickou abstrakci. Smích i pláč by měly být kořením každého chytrého a vkusného tanečního divadla. Balet Praha Junior vás chce o tom všem přesvědčit ve čtyřech zcela rozdílných choreografiích. Těšíme se na podnětný „dialog“ se zvídavým a  upřímným divákem.

Přejeme krásný večer

Vstupné: 250 Kč / pro děti do 18 let, seniory a ZTP 150 Kč
Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook