Café Bar
0

Balkánský večer – koncert + film [Archiv]

Citadela Vás zve na další Balkánský večer, který se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019 v Café Baru Citadela od 18:00 hod. Součastí večera je promítání filmu a koncert balkánské kapely Mr. Loco. Před promítáním se můžete těšit na malé občerstvení. Program večera v Café Baru Citadela: 18.30 hod. – Promítání  balkánského filmu „Básník, který […]

Citadela Vás zve na další Balkánský večer, který se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019 v Café Baru Citadela od 18:00 hod. Součastí večera je promítání filmu a koncert balkánské kapely Mr. Loco. Před promítáním se můžete těšit na malé občerstvení.

Program večera v Café Baru Citadela:

 • 18.30 hod. – Promítání  balkánského filmu Básník, který málem zabil Hitlera
  Komedie / Válečný / Chorvatsko / Srbsko / Nevhodný mládeži do 12 let
  Nezávislý stát Chorvatsko, období 2. světové války. Národně-osvobozenecké hnutí v zemi uvadá. Mladý básník Ljiljan Vidić se připojí k partizánům a dostává za úkol napsat píseň, s níž jejich skupina vyhraje národní talentovou soutěž. Vítěz této soutěže má vystoupit na slavnostní recepci, které se má zúčastnit sám Adolf Hitler. Skupina se tak dostane do jeho blízkosti a bude mít jedinečnou příležitost spáchat na něj atentát a ukončit 2. světovou válku. Básník, který málem zabil Hitlera je bláznivá komedie, ve které si chorvatští tvůrci dělají nekorektní legraci z vlastní minulosti.
  Vstupné 100 Kč / 80 Kč pro členy filmového klubu

 

 •  21:00 hod  Koncert mezinárodní kapely Mr.Loco
  Kapela originálním způsobem kombinuje balkánksý folklór okořeněný prvky latiny, reggae, ska i hip hopu. Tato horkokrevná kapela Vás nabije pozitivní energií a s lehkostí na Vás přenese letní pohodovou atmosféru.
  Vstupné 140 Kč

Zvýhodněné vstupné:  film + koncert 220 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

plakát balkán 2019

 

 

 

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest
 • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook