Divadlo
0

Vlk a ovce běží z kopce [Archiv]

Přijďte v neděli 14. dubna 2019 na veselou pohádku o přátelství ovečky Beáty a vlka Vény „VLK A OVCE BĚŽÍ Z KOPCE„. Můžete se těšit na představení plné písniček a milého humoru. Pohádka pobaví jak děti, tak dospělé a zahraje ji divadelní společnost Krabice Teplice. Pokud chcete vědět, jak dopadne jejich souboj s vlkem Šedivcem, […]

Přijďte v neděli 14. dubna 2019 na veselou pohádku o přátelství ovečky Beáty a vlka Vény „VLK A OVCE BĚŽÍ Z KOPCE„. Můžete se těšit na představení plné písniček a milého humoru. Pohádka pobaví jak děti, tak dospělé a zahraje ji divadelní společnost Krabice Teplice.

Pokud chcete vědět, jak dopadne jejich souboj s vlkem Šedivcem, musíte navštívit toto představení.

Začátek od 16.00 hod. na Malé scéně. Vstupné 70 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je vhodné pro děti od 2,5 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook