Divadlo
0

Podzimní pohádka aneb skřítek Třešnička a červené jablíčko [Archiv]

V neděli 24. 11. 2019 zavítá do Citadely Liduščino divadlo s klasickou pohádkou o zahradním skřítku Třešničkovi „PODZIMNÍ POHÁDKA ANEB SKŘÍTEK TŘEŠNIČKA A ČERVENÉ JABLÍČKO“.   Na zahrádce právě dozrávají jablíčka. Na to nejhezčí čeká ježek Bodlinka. Jenže jeho jablíčko se najednou ztratí a ježek Bodlinka začne poplakávat. Tak to přeci náš skřítek Třešnička nemůže nechat! Hned […]

V neděli 24. 11. 2019 zavítá do Citadely Liduščino divadlo s klasickou pohádkou o zahradním skřítku Třešničkovi „PODZIMNÍ POHÁDKA ANEB SKŘÍTEK TŘEŠNIČKA
A ČERVENÉ JABLÍČKO“
  Na zahrádce právě dozrávají jablíčka. Na to nejhezčí čeká ježek Bodlinka. Jenže jeho jablíčko se najednou ztratí a ježek Bodlinka začne poplakávat. Tak to přeci náš skřítek Třešnička nemůže nechat! Hned se vydá jablíčko hledat a zažije přitom pěkné dobrodružství.

 Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně v Citadele, Vstupné 70 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 10 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook