Koncerty
0

BRUTUS

Termín konání: pátek, 27. listopadu od 21:00 | 200 Kč    Přesunuto z původního termínu 27. 03. 2020 Zakoupené vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti, nebo je bude možné vracet, nejdříve však po zrušení nouzového stavu. Přijeďte si poslechnout „pecky“ legendární české bigbítové kapely BRUTUS Formace Brutus je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu a […]

Termín konání:

pátek, 27. listopadu od 21:00 | 200 Kč   

Brutus

Přesunuto z původního termínu 27. 03. 2020
Zakoupené vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti, nebo je bude možné vracet, nejdříve však po zrušení nouzového stavu.

Přijeďte si poslechnout „pecky“ legendární české bigbítové kapely BRUTUS

Formace Brutus je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu a pro svůj styl razí termín pravý bigbít.“Nefalšovaný bigbít, na který chodí spodních deset milionů lidí,” tak Brutus kdysi charakterizoval její služebně nejstarší člen „Sáša“ Pleska. Skupina vznikla v roce 1967 pod jménem Mandragora v Rakovníku. V době normalizace byla několikrát nucena činnost pozastavit a vždy ji obnovila pod novým názvem (Elektronik, Brutus, Kyklop).

Po sametové revoluci vystupuje pod názvem Brutus a objíždí se svými čtyřhodinovými zábavovými koncerty celou Českou republiku, od sálů velkých měst po sokolovny v zapadlých vesnicích. Formace Brutus pro svůj styl razí termín pravý bigbít. Nenechte si ujít pecky  První polibek, Dlažební kostka, Loudáš se trávou, Pudeme spolu do nebe a další skladby legendární české bigbítové kapely, známé především svou energií, která rozproudí krev každému.  

Začátek: od 21:00 hodin
Vstupné v předprodeji 200 Kč / v den konáni 250 Kč

Vstupenky na koncert lze zakoupit již nyní v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace  online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook