Kino
0

Šťastný nový rok [Archiv]

Promítáme: sobota80 Kč22. srpna | 21:00 | 2D | česky Letní kino na koupališti Koldům (Vstupenky do letního kina k zakoupení pouze v pokladně na koupališti v den promítání!) Romantický / Komedie / Nevhodný mládeži do 12 let Slovensko / Česko Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový […]

Promítáme:

sobota80 Kč
22. srpna | 21:00 | 2D | česky

stastny novy rok1

Letní kino na koupališti Koldům
(Vstupenky do letního kina k zakoupení pouze v pokladně na koupališti v den promítání!)

Romantický / Komedie / Nevhodný mládeži do 12 let
Slovensko / Česko

Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení.

Režie: Jakub Kroner
Scénář: Adriana Kronerová
Kamera: Mário Ondriš
Hudba: Lukáš Kobela
Hrají: Táňa Pauhofová, Emília Vášáryová, Jiří Bartoška, Antónia Lišková, Tomáš Maštalír, Ján Koleník, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Marek Majeský, Anna Kadeřávková, Petr Vaněk, Daniel Fischer, Roman Poláčik, Veronika Strapková, Marta Maťová.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook