Divadlo
0

O Koblížkovi [Archiv]

ZRUŠENO!!! V SOUVISLOSTI S MIMOŘÁDNOU SITUACÍ A VYHLÁŠENÍM NOUZOVÉHO STAVU, JE CITADELA, VČETNĚ CAFÉ BARU A POKLADNY UZAVŘENA, A TO DO ODVOLÁNÍ. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY  SI PROSÍM PONECHTE U SEBE. JAKMILE NÁM TO SITUACE UMOŽNÍ, BUDE VÁM VSTUPNÉ VRÁCENO. V neděli 15. března 2020 navštíví oblíbený loutkoherec Sváťa opět litvínovskou Citadelu s klasickou loutkovou pohádkou „O […]

ZRUŠENO!!!

V SOUVISLOSTI S MIMOŘÁDNOU SITUACÍ A VYHLÁŠENÍM NOUZOVÉHO STAVU, JE CITADELA, VČETNĚ CAFÉ BARU A POKLADNY UZAVŘENA, A TO DO ODVOLÁNÍ.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY  SI PROSÍM PONECHTE U SEBE. JAKMILE NÁM TO SITUACE UMOŽNÍ, BUDE VÁM VSTUPNÉ VRÁCENO.

V neděli 15. března 2020 navštíví oblíbený loutkoherec Sváťa opět litvínovskou Citadelu s klasickou loutkovou pohádkou O KOBLÍŽKOVI„. Sváťovo dividlo je mezi dětmi i jejich dospělým doprovodem velice populární. Vždy je na co se těšit.

Tato známá pohádka vypráví o tom, jak babička upekla dědečkovi koblížek a dala ho vychladit na okno. Malý neposeda zde dlouho nevydržel a utekl do světa. Na svých toulkách potkal zajíce, vlka a medvěda, kterým zazpíval písničku, ale dříve než ho stačili pozřít jim utekl. Jenže se opět potvrdilo, že pýcha předchází pád, a tak musel potkat i lišku, která si ho poslechla jednou, podruhé a jak vše dopadlo o tom bude všem zvědavým divákům vyprávět odborník na pohádky, Sváťa, kterého případně doplní jeho dřevění herečtí kolegové.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 70 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook