Divadlo
0

Ošklivé káčátko [Archiv]

V neděli 12. ledna 2020 přijede za dětmi do Citadely divadlo KAKÁ, s klasickou loutkovou pohádkou na motivy H. Ch. Andersena „OŠKLIVÉ KÁČÁTKO„, plnou písniček, humoru a nečekaných zvratů, pojednávající o tom, že není vždy úplně lehké někam patřit. Bylo nebylo, jedno malé káčátko, které mělo maminku a spoustu sourozenců, ale vůbec se jim nepodobalo. […]

V neděli 12. ledna 2020 přijede za dětmi do Citadely divadlo KAKÁ, s klasickou loutkovou pohádkou na motivy H. Ch. Andersena „OŠKLIVÉ KÁČÁTKO„, plnou písniček, humoru a nečekaných zvratů, pojednávající o tom, že není vždy úplně lehké někam patřit.

Bylo nebylo, jedno malé káčátko, které mělo maminku a spoustu sourozenců, ale vůbec se jim nepodobalo. A tak se muselo vydat na dlouhou a nebezpečnou cestu za opravdovým štěstím a svým pravým domovem.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně v Citadele, Vstupné 70 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 10 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook