Ostatní akce
0

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2020

Citadela i letos pořádá v týdnu od 17. 8. – 21. 8. 2020 Příměstský tábor, určený  pro děti od 6 do 13 let z Litvínova a okolí. TÉMA: „VÝTVARNĚ – DIVADELNÍ “ Program příměstského tábora: Chcete si vyzkoušet, jaké je to stát na jevišti a hrát divadlo? Tak přijďte mezi nás! Vymyslíme příběh, napíšeme scénář, vyrobíme loutky, postavíme […]

Citadela i letos pořádá v týdnu od 17. 8. – 21. 8. 2020 Příměstský tábor, určený  pro děti od 6 do 13 let z Litvínova a okolí.

TÉMA: „VÝTVARNĚ – DIVADELNÍ “

Program příměstského tábora:

 • Chcete si vyzkoušet, jaké je to stát na jevišti a hrát divadlo? Tak přijďte mezi nás! Vymyslíme příběh, napíšeme scénář, vyrobíme loutky, postavíme scénu, staneme se herci a zahrajeme si na skutečné divadelní scéně. Přepereme trému, vyzkoušíme si hru v roli, práci s rekvizitou a loutkou.
  Na konci tábora náš malý divadelní kousek předvedeme rodičům. Vydáme se na exkurzi do Divadla rozmanitostí v Mostě, kde se podíváme do prostor, které jsou běžnému divákovi zapovězeny, nebo přístupné jen výjimečně. Čeká nás výtvarná a řezbářská dílna i sklad kostýmů a loutek. Uvidíme, odkud se svítí a zvučí jeviště a můžeme si také vyzkoušet, jaké to je na něm stát.
 • Vydáme se na exkurzi do Divadla rozmanitostí v Mostě, kde se podíváme do prostor, které jsou běžnému divákovi zapovězeny, nebo přístupné jen výjimečně. Čeká nás výtvarná a řezbářská dílna i sklad kostýmů a loutek. Uvidíme, odkud se svítí a zvučí jeviště a můžeme si také vyzkoušet, jaké to je na něm stát.
 • Výlety po okolí, tematické hry a soutěže, dle počasí koupání a hry na koupališti Koldům.
 • Promítání pohádky s možností přenocování v Citadele.

Přihlášky ke stažení zde, nebo k vyzvednutí  v kanceláři či v pokladně Citadely.

Vyzvednutí přihlášky není závazné. Dítě je závazně přihlášeno až po zaplacení poplatku  ve výši 1.700 Kč (pouze do vyčerpání volných míst)!!! 

Cena zahrnuje: 5x dopolední a odpolední svačinu, 5x oběd, pitný režim, dopravu a vstupy, výtvarné a kreativní pomůcky). Pedagogické zajištění Mgr. MgA Jana Loosová (učitelka LDO ZUŠ Litvínov)a Bc. Iva Freislebenová
Platba v hotovosti v kanceláři Citadely nebo po dohodě bankovním převodem.

Více informací na tel.: 476 111 487,  774 544 493 – Jana Kuchtová Jelínková nebo info@citadela-litvinov.cz.

Kapacita příměstského tábora je omezena počtem 30 dětí.

 

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest
 • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook