Kino
0

Neviditelný [Archiv]

Promítáme: pátek80 Kč24. července | 21:30 | 2D | česky Letní kino na koupališti Koldům (Vstupenky do letního kina k zakoupení pouze v pokladně na koupališti v den promítání!) Horor / Thriller / Sci-Fi / Nepřístupný pro mládež do 15 let USA     Když Cecilia (Elisabeth Moss) pochopila, že chodí s psychopatem, bylo už […]

Promítáme:

pátek80 Kč
24. července | 21:30 | 2D | česky

neviditelný

Letní kino na koupališti Koldům
(Vstupenky do letního kina k zakoupení pouze v pokladně na koupališti v den promítání!)

Horor / Thriller / Sci-Fi / Nepřístupný pro mládež do 15 let
USA    

Když Cecilia (Elisabeth Moss) pochopila, že chodí s psychopatem, bylo už pozdě. Izolovaná v luxusním sídle majetnického vynálezce si uvědomí, že má-li přežít, musí utéct. To se jí podaří, a když se od expartnerova právníka dozví, že ten její odchod neunesl a spáchal sebevraždu, po letech se může znovu konečně svobodně nadechnout. Navíc je bohatá, protože bývalý přítel jí asi ve zvráceném gestu odkázal obrovský majetek. Tak proč je i dál tak neklidná? Proč má pořád nervy na pochodu? Proč se kolem ní dějí věci, jež nedokáže vysvětlit a které mají čím dál děsivější průběh a důsledek? Existují jen dvě alternativy. Buď se Cecilia regulérně zbláznila, nebo se v její blízkosti pohybuje někdo, kdo je doslova neviditelný a má jediný cíl – připravit ji o všechno, na čem jí v životě kdy záleželo. Jenže jak můžete bojovat s protivníkem, kterého nevidíte a který možná navíc existuje jen ve vaší hlavě?

Režie: Leigh Whannell
Předloha: H.G. Wells (kniha)
Scénář: Leigh Whannell
Kamera: Stefan Duscio
Hrají: Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Storm Reid, Aldis Hodge, Harriet Dyer, Benedict Hardie, Anthony Brandon Wong.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook