Kurzy
0

Taneční pro mládež – podzim 2020

Termín konání: středa, 16. září od 18:00 | 2200 Kč    Z důvodu omezené kapacity a zároveň velkého zájmu o kurz jsme nuceni přistoupit k uzavření přihlášek a to tak, že pouze ten, kdo bude mít zaplaceno do 14. srpna 2020, bude do kurzu přihlášen závazně. Jinak, bohužel, Vaši přihlášku nemůžeme akceptovat. Děkujeme za pochopení a včasnou […]

Termín konání:

středa, 16. září od 18:00 | 2200 Kč   

taneční mládež

Z důvodu omezené kapacity a zároveň velkého zájmu o kurz jsme nuceni přistoupit k uzavření přihlášek a to tak, že pouze ten, kdo bude mít zaplaceno do 14. srpna 2020, bude do kurzu přihlášen závazně. Jinak, bohužel, Vaši přihlášku nemůžeme akceptovat.

Děkujeme za pochopení a včasnou platbu.

Taneční kurz pod vedením Dagmar Knížetové bude v Citadele zahájen 16. září 2020Taneční lekce budou probíhat vždy ve středu od 18.00 do 19:45 hodin na Společenském sále. Čeká vás dvanáct učebních lekcí, prodloužená a na závěr věneček. 

Základní taneční kurz pro mládež, je určen všem, kteří se chtějí naučit něčemu novému. Naučíte se základy společenských tanců a základy společenského chování. Znalost společenských tanců a společenského chování je přínosem do budoucího společenského života a také určitým vstupem do světa dospělých. A především, odnesete si vzpomínky a zážitky, na které budete i po létech vzpomínat.

Přihlásit se můžete do 31. 08. 2020, a to po internetu, telefonicky, písemně i osobně – ale HLAVNĚ VČAS!!!
Lépe je hlásit se v páru.

Kurz obsahuje celkem 12 vyučovacích lekcí, jednu Prodlouženou a Věneček. Kurzovné na účastníka činí 2.200 Kč. Kurzovné můžete uhradit hotově v kanceláři či v pokladně Citadely nebo bankovním převodem na č.ú.: 3407570287/0100. V případě platby na bankovní účet uveďte jako variabilní symbol jméno účastníka. Kurzovné nutno uhradit nejpozději do 11. září 2020.

Rozvrh hodin (vždy středy): 16.9., 23.9., 30.10, 7.10., 14.10., 21.10., 4.11., 11.11., 18.11., 25.11., 2.12., 9.12.
Prodloužená –
možnost jak ukázat svým rodičům a nejbližším, co jste se v kurzu naučili, sobota 17. 10. 2020
Věneček
– závěrečný slavnostní večer s živou hudbou, sobota 12.12.2020

Na běžné taneční lekce doporučujeme toto oblečení:

Dívky: krátké společenské šaty (tzv. koktejlky) nebo kombinace sukně a halenky či společenského trička (top), boty na nižším podpatku s pevnou patou, což je důležité pro Vaši bezpečnost, aby se boty při rychlých tancích nevyzouvaly.

Pánové: tmavý oblek (černý, tmavě modrý či šedý), společenské nebo taneční boty, bílá či barevná společenská košile,  kravata či motýlek, bílé rukavičky .

Přihlášku můžete vyplnit zde: Citadela – přihláška

Smluvní podmínky:

• Účastník je přihlášen do kurzu po zaplacení kurzovného .

• Pořadatel nenese odpovědnost za zranění, škody a ztráty vzniklé účastníkům kurzu v průběhu konání kurzu.

• Přihlášením do kurzů udělujete organizátorovi tanečních kurzů výslovný souhlas dle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k užití těchto osobních údajů pouze pro účely organizace tanečních kurzů. Organizátor stvrzuje, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány pouze k interním potřebám kurzu. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

• V průběhu tanečních lekcí platí zákaz konzumace alkoholických nápojů. Kouření je zakázáno ve všech prostorách kulturního domu CITADELA. V případě porušení těchto pravidel bude dotyčný  vyloučen z tanečních bez nároku na vrácení kurzovného.

• V průběhu tanečního kurzu mohou být pořizovány fotografie nebo videa zachycující účastníky tanečních kurzů. Tyto fotografie či videa mohou být použity na propagačních materiálech tanečních kurzů případně na internetových stránkách a na sociálních sítích, kde mají taneční kurzy svou registraci.

• Zasláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami kurzu a souhlasíte s jejich dodržováním.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Alexandra Malá

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook