Koncerty
0

Průdušky – ZRUŠENO [Archiv]

Koncert  je bez náhrady ZRUŠEN Vstupenky je možné vracet na prodejním místě, na kterém proběhla jejich ÚHRADA , a to do 9.10.2020. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.  Místo zakoupení vstupenky: pokladna KD CITADELA (tel. 476 111 487, Vstupenky se vrací […]

Koncert  je bez náhrady ZRUŠEN
Vstupenky je možné vracet na prodejním místě, na kterém proběhla jejich ÚHRADA , a to do 9.10.2020.
V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

 Místo zakoupení vstupenky:

  • pokladna KD CITADELA

(tel. 476 111 487, Vstupenky se vrací v průběhu otevírací doby pokladny. Vstupné vracíme pouze hotově.

  • platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Bluegrassová hudební skupina PRŮDUŠKY Vás srdečně zve na koncert, který se uskuteční v pátek 9. října 2020 v Café Baru Citadela.

Historie

Průdušky vznikly v roce 1974 na ústecké pedagogické fakultě, kde se setkali ve stejném ročníku studia hudební výchovy Svatopluk Matějka (mandolina, kytara), Jiří Panschab (banjo), Miroslav Hyška (kontrabas) a Miroslav Matoušek (housle). Všichni, kromě studia hudby, také pilně navštěvovali sborový zpěv. Po cca dvouletém vývoji se spojili s teplickým triem muzikantů: Pavel Brušák (kytara), Martin Tomášek (foukací harmonika) a Jožka Hlavenka (dobro), kterého zhruba po roce vystřídal Luboš Novotný.

Současnost

Průdušky oslavilií již 45. výročí své existence a protože vznikly na akademické půdě – na PF v Ústí n.L.- pojímají rok svého vzniku jako školní rok. Proto svá narozeninová vystoupení chystají od letošního podzimu až do léta 2020. Na letním soustředění v Olešce, kde kapela pilovala repertoár na blížící se koncerty, se sešla v sestavě: Svatopluk Matějka (kytara), Jiří Panschab (banjo), Miroslav Matoušek (housle), Martin Tomášek (foukací harmonika), Luboš Novotný (dobro), Jan Panschab (basa).

Začínáme v 19.00 hod.
Vstupné 140 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely, s možností rezervace online na našem webu  www.citadela-litvinov.cz  nebo telefonicky na 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Sdílet můžete pomocí těchto služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook