Ostatní akce
0

Den otevřených dveří Citadely [Archiv]

Termín konání: čtvrtek, 17. září od 16:00 | 0 Kč    Kulturní dům Citadela prošel další fází velké proměny. Zveme vás na Den otevřených dveří Citadely, který se uskuteční ve čtvrtek 17. záři 2020. Citadela poodhalí svá tajná zákoutí. Některé změny návštěvníci ocení na první pohled, jiné nejsou hned patrné, ale citelně zvýší komfort návštěvníků. To […]

Termín konání:

čtvrtek, 17. září od 16:00 | 0 Kč   

dod1

Kulturní dům Citadela prošel další fází velké proměny. Zveme vás na Den otevřených dveří Citadely, který se uskuteční ve čtvrtek 17. záři 2020.

Citadela poodhalí svá tajná zákoutí. Některé změny návštěvníci ocení na první pohled, jiné nejsou hned patrné, ale citelně zvýší komfort návštěvníků. To se týká například vzduchotechniky, která je nová v celém objektu Citadely. Návštěvníci se mohou také těšit na nové sedačky v kinosále. Jsou pohodlnější, širší, ale stále zachovávají atmosféru původního sálu, který tak neztratil své kouzlo. Zásadní změnou prošel i společenský sál, po rekonstrukci baru a sociálního zařízení přišla řada na nové řešení prostoru sálu.

Program DOD:

16:00 hodin – Slavnostní zahájení v kinosále s promítáním časosběrného sestřihu z rekonstrukce.
17:30 hodin – Prohlídka Citadely, včetně zákulisí kina a sklepních prostor.
17:00 hodin – V Café baru k tanci poslechu zahraje kapela Hambaeros
19.00 hodin – Promítání filmu Šarlatán.

Registrace není nutná. Vstupné zdarma

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook