Archiv
0

SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA [Archiv]

Jeden z nejupřímnějších milostných příběhů předvádí všechny polohy partnerského vztahu, od okouzlení až po brutální rvačku. Vyjadřuje však také naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem a jeden pro druhého se nikdy nemohou stát cizinci. Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne představují dokonalý manželský pár se skvělou minulostí a nadějnou budoucností. […]

Jeden z nejupřímnějších milostných příběhů předvádí všechny polohy partnerského vztahu, od okouzlení až po brutální rvačku.

Vyjadřuje však také naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem a jeden pro druhého se nikdy nemohou stát cizinci.

Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne představují dokonalý manželský pár se skvělou minulostí a nadějnou budoucností. Pod tímto povrchem však číhají problémy, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Rozpad manželství znamená vzdalování se a opětovné bouřlivé setkávání, nedokážou žít spolu ani bez sebe, tajně se schází jako milenci.

Hrají:  Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Kamil Halbich / Vasil Fridrich, Barbara Lukešová.

Autor: Ingmar Bergman
Režie: Vladimír Strnisko
Agentura Harlekýn

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 390/ 360 Kč
Délka představení: 2 hodiny 10 minut, včetně přestávky.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook