Archiv
0

Travesti show Techtle Mechtle a Kočky – nový termín 21/09/2021 [Archiv]

Travesti show Techtle Mechtle a Kočky v novém pořadu ,,Nemocnice na pokraji zkázy,, poprvé v Litvínově! Oblíbená česká travesti show přijíždí poprvé do Litvínova, se svým novým zábavným pořadem nazvaným ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. […]

Travesti show Techtle Mechtle a Kočky v novém pořadu ,,Nemocnice na pokraji zkázy,, poprvé v Litvínově!

Oblíbená česká travesti show přijíždí poprvé do Litvínova, se svým novým zábavným pořadem nazvaným ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou – to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,.

Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně.

Těšit se můžete i na v Litvínově známé tváře – maličkou slečnu Sašu (Alexandra), slečnu Dolores (Lukáše) a nebo litvínovského rodáka (Jirku) slečnu Ginu a slečnu Cathrin (Martina)

KDE: Citadela Litvínov, Společenský sál
KDY: 21. 09. 2021 od 19:00 hodin
Vstupné: 280 Kč
Vstupenky zakoupené na původní termín 27.1.2021 zůstávají v platnosti, nebo je bude možné vracet, v místě zakoupení, a to  do 30. 06. 2021

Více informací : Facebook: techtle mechtle revue nebo www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek v Citadele je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook