Divadlo

Vážení a milí příznivci divadla,

předkládáme Vám nabídku divadelních představení pro sezónu 2017/2018, která zahrnuje celkem devět titulů.

Vzhledem k velkému předstihu plánovaní jednotlivých titulů neuvádíme přesné datum, ale pouze měsíc konání představení. Termíny jednotlivých abonentních představení si určuje divadlo a jsou známy nejméně 2 měsíce před jejich uvedením. Začátky představení jsou vždy od 19.00 hodin. Citadela si vyhrazuje právo na změnu titulu, pakliže to bude nezbytně nutné.

25. ZÁŘÍ 2017 – CHVILKOVÁ SLABOST / Divadlo v Rytířské. Brilantní komedie o nečekaných zvratech a odhaleních ve vztahu muže a ženy. Hrají: Petra Špalková, David Matásek, Sandra Černodrinská.

Vstupné na volný prodej: 330,- / 300,-Kč.

31. ŘÍJEN 2017 – VZPOMÍNKY ZŮSTANOU / Divadlo Ungelt. Hra o lásce i o rodinných poutech, jímavý milostný příběh i strhující rodinné drama. Hrají: Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Lucie Štěpánková / Jana Stryková, Vilém Udatný / Pavel Kikinčuk.

Vstupné na volný prodej: 390,- / 360,-Kč.

27. LISTOPAD 2017 – ODVOLÁNÍ / Divadlo v Řeznické. Filozofická hra amerického dramatika s komickými situacemi o osobní odvaze každého z nás a nezávislosti. Hrají: Miroslav Táborský, Filip Cíl.

Vstupné na volný prodej: 330,- / 300,-Kč

PROSINEC 2017 – V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU / Agentura Harlekýn. Komedie o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze zapadlého provinčního městečka. Hrají: Petr Nárožný, Jana Malá / Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová / Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová / Malvína Pachlová, Jan Šťastný / Jan Čenský, František Skopal / Martin Sochor.

Vstupné na volný prodej 360,- / 330,-Kč.

LEDEN 2018 – BOŽSKÁ SARAH / Divadlo Kalich. Komorní komediálně laděná hra o několika dnech na sklonku života herečky Sáry Bernhardtové, legendy francouzského divadla, ve společnosti jediného muže – oddaného tajemníka Georgea Pitoua. Hrají: Iva Janžurová, Kryštof Hádek / Igor Orozovič.

Vstupné na volný prodej: 330,- / 300,- Kč.

ÚNOR 2018 – PERFECT DAYS / Pantheon production. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme. Hrají: Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný.

Vstupné na volný prodej: 360,- / 330,-Kč.

BŘEZEN 2018 – LISTOPAD / Divadlo ABC. Politická fraška, která vtipně a břitce komentuje stav současné vysoké politiky i mnohé společenské nešvary, s nimiž se dnes a denně setkáváme. Hrají: Michal Dlouhý, Jiří Hána, Lenka Zbranková, Jaroslav Vlach, Zdeněk Vencl.

Vstupné na volný prodej: 390,- / 360,-Kč.

DUBEN 2018 – SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC / Agentura Harlekýn. S humorem i dojetím a s tou největší upřímností líčí život opuštěné matky Amandy, která svou láskou a touhou udělat své děti co možná nejšťastnějšími, nadělá v rodině velikou paseku. Hrají: Simona Stašová, Andrea Daňková / Kamila Trnková, Adam Vacula / Karel Heřmánek ml. / Zdeněk Piškula, Jaromír Nosek / Filip Cíl.

Vstupné na volný prodej: 390,- / 360,-Kč.

KVĚTEN 2018 – CHLAP NA ZABITÍ / Pantheon production. Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha. Hrají: Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Alžbeta Stanková, Michal Slaný, Jaroslav Šmíd, Milan Šimáček.

Vstupné na volný prodej: 330,- / 300,-Kč.

PROGRAM: 2017/2018

Žádná událost.

Facebook