Úvod > Koncerty a akce > Ze života hmyzu

Ze života hmyzu

Ze života hmyzu
Pro děti
Akce se konala v minulosti
Představení pro děti

Vážení návštěvníci,
nedělní představení pro děti 26.1.2025 je zrušeno.

Děkujeme za pochopení.

Zakoupené vstupenky je možné vracet na prodejním místě, na kterém proběhla jejich ÚHRADA , a to do 28.2.2025.

Místo zakoupení vstupenky:
pokladna KD CITADELA : tel. 476 111 487, Vstupenky se vrací v průběhu otevírací doby pokladny. Vstupné vracíme pouze hotově.

Alegorická divadelní hra pro děti patří již téměř sto let ke klasikám českých divadelních jevišť. Toto nadčasové komediální drama bratří Čapků ve třech dějstvích popisuje lidské vlastnosti (převážně záporné), demonstrované na postavách z hmyzí třídy. Všechny obrazy hry spojuje jistý Tulák, lidský protagonista, který se na začátku rozčiluje, že lidi uráží oslovení "člověče", přestože ničím jiným nejsou. Následně se rozhodne, že se k nim tedy bude stavět jako ke hmyzu, což nastavuje optiku celého zbytku představení.

Termín konání: 26. ledna 2025
Místo a čas: Citadela, Velká scéna od 16.00 hodin
Vstupné:  120 Kč / Vhodné pro děti od 6 let
Délka představení: 55 minut. 
MLADÁ SCÉNA Ústí nad Labem: Divadelní soubor hrající pro děti a mládež

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo s možností rezervace online nebo telefonicky 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek v Citadele je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Únor
Vytvořilo Anawe, © 2025 SPORTaS, s.r.o.

PARTNEŘI

Logo město Litvínov Logo HC VERVA Logo radnice Logo homér Logo TYGAS fond-kinematografie-logo _raprint-logoLogo Klíny Sportareál Logo SD Group - člen skupiny ČEZ pomáháme logo_mcdonald

POKLADNA:

Otevírací doba
PO - NE: 14:00 - 20:00 hod.
jinak vždy hodinu před akcí

Telefon: +420 476 111 487

Podmínky a více informací

Nechcete přijít o zajímavou akci? Přihlašte se k zasílání novinek. Nejčerstvější informace budete mít vždy jako první.