Koncerty
0

Circus Ponorka – Honza Ponocný [Archiv]

Hudební sklepy 2014 /2015 pod záštitou firmy Tullamore DEW. Honza Ponocný v naprosto originálním nu-folk ,,one-man-show‘‘. Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium příjde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci. Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely […]

Hudební sklepy 2014 /2015 pod záštitou firmy Tullamore DEW.

Honza Ponocný v naprosto originálním nu-folk ,,one-man-show‘‘.

Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium příjde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci.

Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Tím člověkem je Honza Ponocný, muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby.

Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít.

Honza Ponocný se jako kytarista podílel na více než 40-ti CD, produkovval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků (Steve Walsh – Ereasure, Norah Jones, Jean Couture-Alanis Morissette, John Riley-Seedy Gonzales, Ivan Kral atd…).

Jeho písně si do svého repertoáru převzala řada kapel a zpěváků.

Popis kapely Cirkus Ponorka
Circus Ponorka je Honza Ponocný. Honza Ponocný je Circus Ponorka. Na pódiu si vystačí sám. A nuda to rozhodně není. Budete překvapeni jaká kouzla se odehrají pod jeho rukama, ale i nohama. V ruce kytaru, na zemi spousta „hejblátek“, před sebou mikrofony. To jsou věci, které se mu dokáží proměnit v celou kapelu. Ještě více budete překvapeni, jak to celé dohromady a zároveň v jedné osobě dokonale zní.

 

Vloženo uživatelem: Samulová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook