Divadlo
0

Na kouzelném paloučku [Archiv]

Těší se na vás tančící slunečnice, kamarádi žabáci Kvik a Kvak a neodolatelný “šoumen” myšák Kiko, který se vám rád předvede v plné parádě! Podíváte se také na pohádkové rybičky a proletíme se s papírovými draky široko-daleko. V představení se střídají komické dialogy, písničky, pohádky a soutěže, kterých se děti samy účastní. Ani ostatní nezůstávají […]

Těší se na vás tančící slunečnice, kamarádi žabáci Kvik a Kvak a neodolatelný “šoumen” myšák Kiko, který se vám rád předvede v plné parádě! Podíváte se také na pohádkové rybičky a proletíme se s papírovými draky široko-daleko.
V představení se střídají komické dialogy, písničky, pohádky a soutěže, kterých se děti samy účastní. Ani ostatní nezůstávají pouze diváky, ale naučí se s námi zpívat naši pohádkovou písničku.
Zajímavostí této loutkové revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Loutkoherci vytvořili skutečně unikátní představení, což potvrzují pořadatelé z celé republiky.
Hosté pořadu: JŮ A HELE
Součástí pořadu bude i MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA pro děti.
Délka představení: 60 min., pro děti od 3 let, vstupné: děti  120,-Kč (v ceně je balíček) / dospělí  90,- Kč (bez balíčku)

 

Vloženo uživatelem: Samulová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook