Ostatní akce
0

Rozpustilý kabaret [Archiv]

Představení “Rozpustilý kabaret” plné pohádkových příběhů na motivy Ezopových bajek s moudrým poučením, žertovných písniček, hádanek a hříček ve stylu oblíbených televizních pohádkových kabaretů zavíta v neděli 15. 4. 2018 do Citadely. Děti uvidí tři příběhy, které napsal moudrý Ezop ve starém Řecku už v 6. stolení před naším letopočtem. Úžasné jsou tím, že jsou aktuální dodnes […]

Představení “Rozpustilý kabaret” plné pohádkových příběhů na motivy Ezopových bajek s moudrým poučením, žertovných písniček, hádanek a hříček ve stylu oblíbených televizních pohádkových kabaretů zavíta v neděli 15. 4. 2018 do Citadely.

Děti uvidí tři příběhy, které napsal moudrý Ezop ve starém Řecku už v 6. stolení před naším letopočtem. Úžasné jsou tím, že jsou aktuální dodnes a jejich moudrost je nadčasová. Na postavách zvířátek se děti poučí, jak jednat v nečekané situaci a na konci příběhu dostanou vtipné poučení.Uvidíme bajky: Liška a vrána, Mravenci a kobylka a Osel a jeho stín. Děti spolupracují v průběhu celého představení, udělají společně kapelu a zazpívají si.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně v Citadele, Vstupné 70,-Kč. Délka představení: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.
Účinkují herci Liduščina divadla

Vstupenky si můž.ete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

 

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook