Ostatní akce
0

„HOVORY W“ s Jiřím Werichem Petráškem [Archiv]

Zábavný pořad ve stylu talk show „HOVORY W“ s Jiřím Werichem Petráškem, spojený s autogramiádou jeho knihy „KAPKA DO ŽIL“. Povídání o životě, tátovi, ženských (u tohoto tématu prý občas oba vydrží docela dlouho), lidech blízkých i vzdálených, o veselých zážitcích z natáčení, divadla i dabingu a samozřejmě o jeho nové knize. A protože se vše […]

Zábavný pořad ve stylu talk show „HOVORY W“ s Jiřím Werichem Petráškem, spojený s autogramiádou jeho knihy „KAPKA DO ŽIL“. Povídání o životě, tátovi, ženských (u tohoto tématu prý občas oba vydrží docela dlouho), lidech blízkých i vzdálených, o veselých zážitcích z natáčení, divadla i dabingu a samozřejmě o jeho nové knize. A protože se vše nese v duchu patřičného nadhledu, bývá při tom sranda.

S hostem si bude povídat nakladatel Pavel Meszaros a písničky nejen Osvobozeného divadla doplňují už i tak příjemnou atmosféru. Také proto, že většinu z nich si publikum s chutí zazpívá. Za klávesami přitom sedí dvorní pianista Marty Kubišové, Marie Rottrové a dalších hvězd, pan Karel Štolba.

Stává se, že když se setkají autor a nakladatel, povstane z toho obvykle kniha. Kniha “KAPKA DO ŽIL” je plná vtipných glos, osobních zpovědí, vzpomínek, aforismů a taky fotografií. Zkrátka je to taková koláž toho, co Jiří Werich Petrášek během života nasbíral. Knihu si lze na místě zakoupit a nechat autorem podepsat.

Termín a čas: středa 26. 9. 2018 od 18:30 hodin
Kde: Café Bar Citadela
Vstupné: 150 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook