Ostatní akce
0

Loutková revue – “Veselá pouť” s Jů a Hele [Archiv]

V neděli 2. června 2019 zavítá do Citadely loutkoherecká skupina Loudadlo s “Loutkovou revue – VESELÁ POUŤ“. Už samotný název nás zavádí tam, kam děti s rodiči velice rádi chodí – do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední […]

V neděli 2. června 2019 zavítá do Citadely loutkoherecká skupina Loudadlo s “Loutkovou revue – VESELÁ POUŤ“. Už samotný název nás zavádí tam, kam děti s rodiči velice rádi chodí – do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední hadi. V představení nás navštíví Jů a Hele a společně se přeneseme do míst plných kouzel, zábavy a legrace. „Hola, hola, pouť vás volá!”

Začátek v 16.00 hod. na Společenském sále, Vstupné 140 Kč. Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Představení, v délce trvání 60 minut bez přestávky, je určeno dětem od 3 do 12 let.

Autory jsou –  Peter Ďurica, Ernest Val’ko a jejich osvědčený realizační tým:
hudba – Vincent Jaš,
texty – Jana Ozoráková,
scénografie a loutky – Dana Malá.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook