Ostatní akce
0

SVATOMARTINSKÉ HODY – prodejní ochutnávka vín s MENU [Archiv]

Srdečně  Vás zveme  na SVATOMARTINSKÉ HODY s prodejní ochutnávkou vín, a to v sobotu 9. listopadu 2019 v Citadele na Společenském sále. Svatomartinské hody se pořádají u příležitosti svátku svatého Martina, který tradičně symbolizuje ukončení podzimních měsíců a doby zrání vína a oznamuje příchod zimy. Pro návštěvníky bude kromě menu připravena nabídka cca 15 druhů […]

Srdečně  Vás zveme  na SVATOMARTINSKÉ HODY s prodejní ochutnávkou vín, a to v sobotu 9. listopadu 2019 v Citadele na Společenském sále. Svatomartinské hody se pořádají u příležitosti svátku svatého Martina, který tradičně symbolizuje ukončení podzimních měsíců a doby zrání vína a oznamuje příchod zimy. Pro návštěvníky bude kromě menu připravena nabídka cca 15 druhů Svatomartinských a mladých vín – nabídka zde

Nebudou chybět ani přednášky o vínu a další doprovodný program včetně živé muziky.

SVATOMARTINSKÉ MENU:
Předkrm:  Paštika s husími játry a rozinkami na trhaném salátku opečený toast.
Polévka: Husí kaldoun.
Hlavní chod: Konfitovaná husí prsa, červené zelí, bramborové šišky nebo Filírovaná husí prsíčka se šípkovou omáčkou, bramborové šišky.
Dezert: Staročeský jáhelník se sušeným ovocem a ořechy.
Ke každému chodu vzorek Svatomartinského vína zdarma!!!

Záčátek od 18.00 hod. na Společenském sále
Vstupné 490 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook