Ostatní akce
0

Galadegustace světových vín [Archiv]

Termín konání: pátek, 24. ledna od 18:00 | 290 Kč    Srdečně Vás zveme na Galadegustaci světových vín dovážených společností GIV CZ s.r.o. Volná ochutnávka vín ze šesti zemí světa se uskuteční  v prostorách Café Baru Citadela Litvínov, a to v pátek 24. ledna 2020. Jako tradičně vás čeká 50 vybraných vín nejrůznějšího charakteru. Převahu mají […]

Termín konání:

pátek, 24. ledna od 18:00 | 290 Kč   

galadegustace1

Srdečně Vás zveme na Galadegustaci světových vín dovážených společností GIV CZ s.r.o. Volná ochutnávka vín ze šesti zemí světa se uskuteční  v prostorách Café Baru Citadela Litvínov, a to v pátek 24. ledna 2020.

Jako tradičně vás čeká 50 vybraných vín nejrůznějšího charakteru. Převahu mají vína z Itálie, kde chceme mimo jiné též představit společnost Bolla, jejíž jméno je v současnosti v oblasti Soave jedním z nejzvučnějších a jejíž produkce patří k té nejrespektovanější co se týká kvality vín z Benátska. Lahůdkou pro vás mohou být zajisté španělská vína Pata Negra, či některé z portských vín. Kdo preferuje vzdálenější oblasti, může vyzkoušet vína kolekce Libertas z Valle Central v Chile. Milovníci sladších vín jistě nevynechají ochutnávku řady Glamour či specielní Passienno obsahující mošt ze sušených hroznů. Pestrá je i nabídka perlivých vín typu Lambrusco, Prosecco, Frizzante a Spumante. Věříme, že každý si najde to své!

Galerie Modrý hrozen Litvínov, hlavní organizátor  pro Vás má připraveny akce na vybrané produkty! Součástí večera budou 4 tématické přednášky věnované představovaným vínům.

Degustační katalog v hodnotě 290 Kč, je zároveň i vstupenkou, kterou se prokážete u vchodu si můžete zakoupit v pokladně Citadely, s možností rezervace telefonicky na čísle 476 111 487.

Organizace prezentace:

  • Galadegustace bude probíhat od 18:00 do 22:00 hodin.
  • Po vstupní registraci obdržíte degustační sklenku oproti záloze ve výši 50 Kč.
  • Degustace je volná a volba pořadí vzorků je plně na Vás.
  • Vína Vám budou nalévána u výstavních stolků prostřednictvím hostesek.
  • Přednášky budou probíhat v přilehlé kavárně a budou odděleny 30 min. pauzou.
  • Vaše případné objednávky budeme přijímat u pultu registrace.
  • Objednaná vína bude možno vyzvednout přímo na akci, nebo následně v GMH

Občerstvení:
Po celou dobu Galadegustace a následně až do 23:00 hod. Vám bude k dispoziciv Café Bar Citadely s celým svým sortimentem. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.

Pevně věříme, že Vás prezentovaná vína i formát Galadegustace zaujmou a čas s námi strávený bude pro Vás přínosem.

Přejeme vám příjemný vinařský zážitek.

 

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook