Divadlo
0

ZNOVU A LÍP [Archiv]

Moderní satirická komedie o vztazích dnešní doby. Situační komedie o lásce, manželství a přehodnocování. Marek je populární spisovatel, má rád drahé pití, mladší ženy a obdiv. Věra je jeho manželka a už toho má dost. Tedy rozvodové řízení, dělení majetku, právnická bitka a praní špinavého prádla! Co by se ale stalo, kdyby ti dva smazali […]

Moderní satirická komedie o vztazích dnešní doby.

Situační komedie o lásce, manželství a přehodnocování. Marek je populární spisovatel, má rád drahé pití, mladší ženy a obdiv. Věra je jeho manželka a už toho má dost. Tedy rozvodové řízení, dělení majetku, právnická bitka a praní špinavého prádla! Co by se ale stalo, kdyby ti dva smazali dvacet let manželství a byli zase na začátku – mladí, zamilovaní a plní ideálů?

Hrají: Kristýna Frejová, Marek Daniel, Jana Kozubková, Václav Vašák / Luboš Veselý, Klára Cibulková / Marcela Holubcová

Autor: Michael Engler
Režie: Martina Krátká
Divadlo Titans

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 330/ 300 Kč
Délka představení: 1 hodina 45minut, bez přestávky.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

 

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook