Nezařazené
0

JARNÍ PLES CITADELY – vstupenky na stání [Archiv]

ZRUŠENO!!! V SOUVISLOSTI S MIMOŘÁDNOU SITUACÍ A VYHLÁŠENÍM NOUZOVÉHO STAVU, JE CITADELA, VČETNĚ CAFÉ BARU A POKLADNY UZAVŘENA, A TO DO ODVOLÁNÍ. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY  SI PROSÍM PONECHTE U SEBE. JAKMILE NÁM TO SITUACE UMOŽNÍ, BUDE VÁM VSTUPNÉ VRÁCENO. Zveme Vás i Vaše přátele v sobotu 21. března 2020 na „JARNÍ PLES CITADELY“,  jež se stal […]

ZRUŠENO!!!

V SOUVISLOSTI S MIMOŘÁDNOU SITUACÍ A VYHLÁŠENÍM NOUZOVÉHO STAVU, JE CITADELA, VČETNĚ CAFÉ BARU A POKLADNY UZAVŘENA, A TO DO ODVOLÁNÍ.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY  SI PROSÍM PONECHTE U SEBE. JAKMILE NÁM TO SITUACE UMOŽNÍ, BUDE VÁM VSTUPNÉ VRÁCENO.

Zveme Vás i Vaše přátele v sobotu 21. března 2020 na „JARNÍ PLES CITADELY“,  jež se stal pravidelnou součástí společenského života města Litvínova a jeho okolí. Ples se uskuteční na společenském sále a Café baru v Citadele v sobotu 21. března 2020 od 19.30 hodin.

K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje desetičlenná hudební skupina Taneční orchestr KLUB 49, která miluje hudbu, písničky a dobrou náladu. Se svým rozsáhlým repertoárem hrají pro jakoukoliv věkovou kategorii, tak, aby si každý našel své oblíbené písně, ať už je to současná popmusic, rock, bigbeat, latina, disco či jiné. Hlavním hostem večera bude zpěvačka OLGA LOUNOVÁ.  Zahájení plesu se ujmou mladí bubeníci ZUŠ Litvínov “MARCHING BAND”, o taneční vystoupení se postará dívčí taneční skupina “FRIENDS”, absolventky ZUŠ Litvínov.

V Café Baru Vás jistě naplno pohltí rockové „pecky“ z dob nejen minulých, v podání ústeckého rockového tria “ŠTÍHLÁ KOZA”. Kapela je známá svým plným zvukem a charakteristickým zpěvem svého lídra. Uslyšíte to nejlepší od Jimi Hendrixe, Rolling Stones, Deep Purple, Cream, Steve Ray Vaughan, Nirvana, Red Hot Chilli Peppers, 4 non blonds…. prostě samý rockový pecky, sem tam i něco modernějšího.

Moderování  plesu se opět ujme zkušený moderátor Českého rozhlasu MILAN KRÁL. Nebude chybět ani bohatá tombola a ochutnávka vín z Vinotéky Modrý hrozen.

Přijďte prožít skvělou zábavu „nejen“ na tanečním parketu, ale i příjemný večer se svými rodinnými přáteli nebo blízkými známými.

Vstupné na stání 200 Kč. Prodej vstupenek v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

 

 

 

 

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook