Divadlo
0

Pejsek a kočička jdou do divadla [Archiv]

V neděli 16. února 2020 zavítá do Citadely divadélko Romaneto, s pohádkou PEJSEK A KOČIČKA JDOU DO DIVADLA. Pohádka vypráví o tom, jak Pejsek Romík a Kočička Jarčí spolu hospodaří a chystají se do divadla za svými kamarády. To ale Kočička netuší, že nejprve musí Pejska naučit, jak se má v divadle chovat,vhodně obléknout, přijít […]

V neděli 16. února 2020 zavítá do Citadely divadélko Romaneto, s pohádkou PEJSEK A KOČIČKA JDOU DO DIVADLA. Pohádka vypráví o tom, jak Pejsek Romík a Kočička Jarčí spolu hospodaří a chystají se do divadla za svými kamarády. To ale Kočička netuší, že nejprve musí Pejska naučit, jak se má v divadle chovat,vhodně obléknout, přijít včas… Po všech veselých trampotách nakonec vše stihnou, navštíví Divadlo.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně v Citadele, Vstupné 70 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 10 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook