Koncerty
0

SIMA – ZRUŠENO [Archiv]

Koncert SIMA je bez náhrady ZRUŠEN Vstupenky je možné vracet na prodejním místě, na kterém proběhla jejich ÚHRADA (viz. www.citadela-litvinov.cz) Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení. V pátek 13. listopadu 2020 zavíta do našeho města raperka SIMA. Zpěvačka, která vyletěla na slovenské hudební nebe jako kometa, má na svém kontě spolupráci s […]

Koncert SIMA je bez náhrady ZRUŠEN
Vstupenky je možné vracet na prodejním místě, na kterém proběhla jejich ÚHRADA (viz. www.citadela-litvinov.cz)

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

V pátek 13. listopadu 2020 zavíta do našeho města raperka SIMA. Zpěvačka, která vyletěla na slovenské hudební nebe jako kometa, má na svém kontě spolupráci s takovými hvězdami jako jsou Kali, Ego, či Separ. Ti hostovali i na jejích dvou albech Femina a Podla seba. Do Citadely přijede ve společnosti dvou tanečnic. Její příznivci se tak rozhodně můžou těšit na parádní show!
SIMA vydala svoje třetí album BOMBIM a představí jej i u nás
Pokud jste zažili její předcházející vystoupení, víte, že Vás opět čeká nová, nadupaná a energická show, tak si to určitě nenechte ujít. Těšit se můžete na všechny skladby z nového alba jako na hity z předešlých alb. Těšíme se na Vás.
Začátek koncertu od 20:00 hodin na Společenském sále. Od 19.00 hodin vás  do varu dostane předskokan Lucas Hely a DJ Support: Denny Veselý. Po koncertě následuje After párty v Café baru Citadela.

Vstupné: v předprodeji 350 Kč / v den konání 400 Kč . VSTUP je 15 + (třeba se prokázat OP), mladším bude vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby (rodiče/zákonného zástupce)!

Vstupenky již nyní k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek v Citadeleje 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook