Kurzy
0

Taneční kurz pro mládež – podzim 2021

Termín konání: středa, 15. září od 18:00 | 2500 Kč    Kurz tance a společenského chování pod vedením tanečního mistra Stanislava Uxy bude zahájen 15. září 2021. Taneční lekce budou probíhat vždy ve středu od 18.00 do 19:45 hodin na Společenském sále v KD Citadela. Čeká vás 12 lekcí, Prodloužená a na závěr Věneček. Jedna lekce […]

Termín konání:

středa, 15. září od 18:00 | 2500 Kč   

taneční mládež21

Kurz tance a společenského chování pod vedením tanečního mistra Stanislava Uxy bude zahájen 15. září 2021. Taneční lekce budou probíhat vždy ve středu od 18.00 do 19:45 hodin na Společenském sále v KD Citadela. Čeká vás 12 lekcí, Prodloužená a na závěr Věneček. Jedna lekce bude věnována Etiketě a stolování, včetně večeře.

Základní taneční kurz pro mládež je určen všem, kteří se chtějí naučit něčemu novému. Znalost společenských tanců a společenského chování je přínosem do budoucího společenského života a také určitým vstupem do světa dospělých.  A především, odnesete si vzpomínky a zážitky, na které budete i po létech vzpomínat.

V tanečních se seznámíte se základními kroky a figurami tanců: standardních – waltz, quickstep, valčík, slowfoxtrot, tango, latinských – cha cha, jive, blues, polka, letkis, mazurka, mambo bolero, samba…

Kurzovné na účastníka činí 2.500 Kč. Uhradit jej můžete bankovním převodem na č.ú.: 3407570287/0100, do poznámky uveďte jméno účastníka, nebo hotově/kartou v kanceláři či pokladně Citadely. Účastníci kurzu obdrží po uhrazení poplatku voucher s 10% slevou na půjčení společenských šatů a na půjčení či prodej pánského obleku v Salónu Delta Most.

Přihlásit se můžete do 10. 09. 2021, online nebo osobně – ale HLAVNĚ VČAS!!! Lépe je hlásit se v páru.
Přihlášku můžete vyplnit zde: Citadela – přihláška

Rozvrh hodin (vždy středy): 15.9., 22.9., 29.9., 6.10., 13.10., 20.10., 3.11., 10.11., 17.11., 24.11., 1.12., 8.12.
Prodloužená – možnost jak ukázat svým rodičům a nejbližším, co jste se v kurzu naučili, sobota 23. 10. 2021
Věneček – závěrečný slavnostní večer s živou hudbou, sobota 11.12.2021

Na taneční lekce doporučujeme toto oblečení:

Dívky: krátké společenské šaty (tzv. koktejlky) nebo kombinace sukně a halenky či společenského trička (top), boty na nižším podpatku s pevnou patou, což je důležité pro Vaši bezpečnost, aby se boty při rychlých tancích nevyzouvaly.
Chlapci: tmavý oblek (černý, tmavě modrý či šedý), společenské nebo taneční boty, bílá či barevná společenská košile, kravata či motýlek, bílé rukavičky.

Smluvní podmínky:

• Účastník je přihlášen do kurzu po zaplacení kurzovného .

• Pořadatel nenese odpovědnost za zranění, škody a ztráty vzniklé účastníkům kurzu v průběhu konání kurzu.

• Přihlášením do kurzů udělujete organizátorovi tanečních kurzů výslovný souhlas dle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k užití těchto osobních údajů pouze pro účely organizace tanečních kurzů. Organizátor stvrzuje, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány pouze k interním potřebám kurzu. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

• V průběhu tanečních lekcí platí zákaz konzumace alkoholických nápojů. Kouření je zakázáno ve všech prostorách kulturního domu CITADELA. V případě porušení těchto pravidel bude dotyčný  vyloučen z tanečních bez nároku na vrácení kurzovného.

• V průběhu tanečního kurzu mohou být pořizovány fotografie nebo videa zachycující účastníky tanečních kurzů. Tyto fotografie či videa mohou být použity na propagačních materiálech tanečních kurzů případně na internetových stránkách a na sociálních sítích, kde mají taneční kurzy svou registraci.

• Zasláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami kurzu a souhlasíte s jejich dodržováním.

Vloženo uživatelem: Alexandra Malá

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook