Kino
0

YAKARI – Velké dobrodružství [Archiv]

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný Francie / Německo / Belgie Hlavním hrdinou je siouxský chlapec jménem Yakari. Zatímco se jeho kmen vydá sledovat nebezpečného bizona, Yakari se vypraví po stopách nezkrotitelného Malého Bleska, divokého mustanga. Na této cestě se Yakari poprvé o samotě setká se svým totemovým zvířetem, Velkým Orlem, který mu daruje obrovské peří […]

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
Francie / Německo / Belgie

Hlavním hrdinou je siouxský chlapec jménem Yakari. Zatímco se jeho kmen vydá sledovat nebezpečného bizona, Yakari se vypraví po stopách nezkrotitelného Malého Bleska, divokého mustanga. Na této cestě se Yakari poprvé o samotě setká se svým totemovým zvířetem, Velkým Orlem, který mu daruje obrovské peří a neuvěřitelnou schopnost mluvit se všemi zvířaty. Yakari a Malý Blesk zažijí velké dobrodružství, které navždy zpečetí jejich nehynoucí přátelství mezi tím nejstatečnějším siouxským chlapcem a koníkem rychlým jako vítr.

Režie: Xavier GIACOMETTI, Toby GENKEL
Scénář: David Freedman
Hrají: Dabing: Samuel Budiman, Roman Hajlich, Zdeněk Mahdal, Antonín Navrátil, Bohdan Tůma, Bohuslav Kalva, Pavel Rímský, Zbyšek Horák.

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook