Kino
0

Zabijákova žena a bodyguard

Promítáme: pondělí120 Kč16. srpna | 20:00 | 2D | titulky Akční / Komedie / Thriller / Nevhodný mládeži do 12 let USA Bodyguard v podání Ryana Reynoldse plánuje klidný odpočinek od svého smrtícího zaměstnání, osobní terapeut mu dokonce na nějaký čas zakázal používání zbraní. Po pěti minutách dovolené v papučích už ale všude okolo létají […]

Promítáme:

pondělí120 Kč
16. srpna | 20:00 | 2D | titulky

zabijakova zena


Akční / Komedie / Thriller / Nevhodný mládeži do 12 let
USA

Bodyguard v podání Ryana Reynoldse plánuje klidný odpočinek od svého smrtícího zaměstnání, osobní terapeut mu dokonce na nějaký čas zakázal používání zbraní. Po pěti minutách dovolené v papučích už ale všude okolo létají kulky. Do nečekané přestřelky ho zatáhne Kincaidova žena, ještě násilnější, sprostší a zábavnější zločinec, než její muž. Její sex-appeal navíc zvyšuje fakt, že ji hraje Salma Hayek. Celou trojici čeká totální chaos, jedna přestřelka za druhou a nekonečné slovní výměny. Někde mezi tím bude potřeba zastavit plán jednoho šílence, který ohrožuje celou Evropu.

“Větší výbuchy, šílenější honičky, prostě komedie utržená ze řetězu,” slibuje režisér Patrick Hughes, který má za sebou první díl nebo Postradatelní 3.

Ryana Reynoldse, Samuela L. Jacksona a Salmu Hayek coby ústřední divoké trio, doplňuje Antonio Banderas a také Morgan Freeman jako . . . to se uvidí až v kinech.

Režie: Patrick Hughes
Scénář: Tom O’Connor
Kamera: Terry Stacey
Hrají: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Tom Hopper, Frank Grillo, Salma Hayek, Morgan Freeman, Antonio Banderas, Richard E. Grant, Tomi May.

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook